Op 28 januari was het een vol huis bij de Katholieke Vrouwen vereniging. Om het Nieuwe jaar te vieren heeft het bestuur het Landloperskoor uit Veenhuizen uitgenodigd.
Het koor, met ongeveer 24 vrouwen, mannen, accordeons en banjospelers, was uitgedost als echte landlopers. Ze zorgden voor een heel gezellige avond. Er werd ook voor zover mogelijk heerlijk meegezongen.
Vrolijke en droevige liederen, maar ook het mooie Dona nobis pacem werden ten gehore gebracht. De liedjes werden afgewisseld met het verhaal van de Kolonie van Weldadigheid tot en met de gevangenissen in Veenhuizen.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Tussendoor natuurlijk hapjes en een drankje, waarbij het advocaatje wel de voorkeur had.
De avond eindigde met het Drentse volkslied. Daar mag bij de KVV nog wel wat mee geoefend worden. Na een enthousiast applaus zongen de landlopers nog een keer een lied.
Zo klonk het...
Op woensdag 15 februari komt Marten van Dijken vertellen over het Asser Bos.
Joke Wessels